2010. november 30., kedd

One.

Minden elmúlik, mint az álom. Elrepül, mint a vándormadár. Csak az emlék marad meg a szívemben, halványan, mint a Holdsugár.









Van szó, mit úgy hívnak: Remény, ha vigyázol rá örökké benned él, ha szívedbe zárod, azt ki fontos neked, egy napon CSAK A TIÉD LEHET!

2010. november 27., szombat

Szerelem.

°° Mert bizony a szerelem lehet spontán és csodálatos. De ugyanúgy önző is. És néha a legjobb döntés, egyszerűen odébbállni…
Néha úgy tűnhet, hogy a feledés a legjobb döntés, legalábbis a legbiztonságosabb. De mi van ha valaki a puszta létével örömet okoz, holott már a nevetésről is lemondtatok? Akkor is elengednétek?...°°

2010. november 26., péntek

:)

"Aztán egy szép napon arra ébredek, hogy nem ő jár a fejemben, és rájövök, hogy túl vagyok a nehezén. A szívem súlyos sebet kapott, de majd begyógyul, és akkor majd újra tudok örülni az élet szépségeinek. Történt már velem ilyen, és fog is még történni, ebben biztos vagyok. Ha valaki elmegy, az azért van, mert jönni fog helyette valaki más - és újra rám talál a szerelem." 

2010. november 23., kedd

.

Leszek egy emlék, amíg gondolsz rám.Leszek egy akadály a feledés útján.Tarts meg, vagy dobj el, ahogy csak akarod,Én csak egy emlék vagyok.Tűrök és hallgatok.     
  
  "Ha lesz egy szív, mely érted dobban, őrizd és szeresd magadnál jobban! Mert kitudja, lesz idő, amikor fájhat a szíved érte, de nem lesz a tiéd mégsem!"                                     

Néma nevetés.


Már nem születik mese abból, ha látlak, csak néma nevetés, hogy miért volt nekem sok, ami vagy, most meg kevés...

Élet

Csalódni kell hogy boldogok lehessünk, Gyűlölni tudni hogy újból szeressünk. Kell tudni zokogni meg sírni, Valakit megunni aztán visszahívni. Csalódni százszor, csalódni ezerszer, Hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!

Nincs menekvés

Nincs menekvés, nincs kiút. Ez fájni fog, tudom. Félek, de szembe kell néznem vele. Szeretem és ő... engem nem.